Soutěž o nový design masky J.Vokurky

23.03.2015 | Viktor Šebík

Staňte se návrháři a vytvořte námět nové masky pro J.Vokurku

Brankář mělnického A mužstva Jan Vokurka se rozhodl požádat fanoušky mělnického hokeje o součinnost při hledání nového vzoru na potisk své masky. Každý fanoušek může vytvořit vlastní návrhy na šablonu přiloženou k tomuto článku a poslat je na mail hokej@hcjuniormelnik.cz. J.Vokurka poté osobně vybere nejlepší námět a v létě r.2015 podle něj nechá zhotovit potisk na svoji masku pro sezónu 2015/2016. Popusťte tedy uzdu Vaší fantazii a kreativitě, vytvořte vzor masky, který bude dostatečně reprezentovat Mělník a mělnický hokej a zúčastněte se soutěže. zaslané návrhy budou průběžně zveřejňovány v této galerii. Uzávěrka pro zasílání návrhů je v pátek 22.5.2015. Vítězný návrh bude odměněn permanentkou na sezónu 2015/2016 a věcnou cenou.

Pozn. HC Junior Mělník si vyhrazuje právo nezveřejnit nevhodné nebo urážlivé návrhy.

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3