Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Soutěž o nový design masky J.Vokurky

23.03.2015 | Viktor Šebík

Staňte se návrháři a vytvořte námět nové masky pro J.Vokurku

Brankář mělnického A mužstva Jan Vokurka se rozhodl požádat fanoušky mělnického hokeje o součinnost při hledání nového vzoru na potisk své masky. Každý fanoušek může vytvořit vlastní návrhy na šablonu přiloženou k tomuto článku a poslat je na mail hokej@hcjuniormelnik.cz. J.Vokurka poté osobně vybere nejlepší námět a v létě r.2015 podle něj nechá zhotovit potisk na svoji masku pro sezónu 2015/2016. Popusťte tedy uzdu Vaší fantazii a kreativitě, vytvořte vzor masky, který bude dostatečně reprezentovat Mělník a mělnický hokej a zúčastněte se soutěže. zaslané návrhy budou průběžně zveřejňovány v této galerii. Uzávěrka pro zasílání návrhů je v pátek 22.5.2015. Vítězný návrh bude odměněn permanentkou na sezónu 2015/2016 a věcnou cenou.

Pozn. HC Junior Mělník si vyhrazuje právo nezveřejnit nevhodné nebo urážlivé návrhy.

Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 3:2

Hokejisté HK Lev Slaný vyhráli i druhý čtvrtfinálový zápas série a postupují do semifinále. Mělníku naopak sezóna skončila.

Autobus na zápas KLM ve Slaném

Na odvetné čtvrtfinálové utkání KLM ve Slaném odjíždí autobus v pátek 23.2.2018 v 15:30 od zimního stadionu v Mělníku

1.Čtvrtfinále KLM: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 3:4 po prodloužení

Slaný vede v 1:0 na zápasy