Soutěž o nový design masky J.Vokurky

23.03.2015 | Viktor Šebík

Staňte se návrháři a vytvořte námět nové masky pro J.Vokurku

Brankář mělnického A mužstva Jan Vokurka se rozhodl požádat fanoušky mělnického hokeje o součinnost při hledání nového vzoru na potisk své masky. Každý fanoušek může vytvořit vlastní návrhy na šablonu přiloženou k tomuto článku a poslat je na mail hokej@hcjuniormelnik.cz. J.Vokurka poté osobně vybere nejlepší námět a v létě r.2015 podle něj nechá zhotovit potisk na svoji masku pro sezónu 2015/2016. Popusťte tedy uzdu Vaší fantazii a kreativitě, vytvořte vzor masky, který bude dostatečně reprezentovat Mělník a mělnický hokej a zúčastněte se soutěže. zaslané návrhy budou průběžně zveřejňovány v této galerii. Uzávěrka pro zasílání návrhů je v pátek 22.5.2015. Vítězný návrh bude odměněn permanentkou na sezónu 2015/2016 a věcnou cenou.

Pozn. HC Junior Mělník si vyhrazuje právo nezveřejnit nevhodné nebo urážlivé návrhy.

ČSLH: