Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Rozlosování soutěží 2017/2018

20.06.2017 | Viktor Šebík

Dnes proběhlo na Krajském svazu ČSLH rozlosování soutěží pro sezónu 2017/2018 AKTUALIZOVÁNO

V sekci utkání jsou rozpisy KLM (muži A), KSM (muži B), RLSD (starší dorost), RLMD (mladší dorost), ŽLSŽ "B" (starší žáci) a ŽLMŽ "D".
Oproti původně zveřejněnému rozpisu nastala jediná změna - v soutěži KSM došlo k záměně vylosovaných čísel u Sedlčan a Hořovic, pro Mělník B ale zůstalo jinak vše beze změny.
Rozpisy přípravek 4., 3. a 2.třídy budou doplněny jakmile je STK KVV ČSLH vydá a zveřejní.

Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 3:2

Hokejisté HK Lev Slaný vyhráli i druhý čtvrtfinálový zápas série a postupují do semifinále. Mělníku naopak sezóna skončila.

Autobus na zápas KLM ve Slaném

Na odvetné čtvrtfinálové utkání KLM ve Slaném odjíždí autobus v pátek 23.2.2018 v 15:30 od zimního stadionu v Mělníku

1.Čtvrtfinále KLM: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 3:4 po prodloužení

Slaný vede v 1:0 na zápasy