Víkendový report - mladší žáci

23.10.2017 | Klára Kalitová

Výhra v Benátkách potěší vždy

První dvě třetiny utkání se hrál vyrovnaný hokej. Na obou stranách padlo po dvou gólech (za Mělník se trefili Říha a Fišer) a žádné mužstvo nemělo znatelnou převahu. Stav utkání byl i po druhé třetině 2:2. Ve 46 minutě třetí třetiny zvýšil Štajnc na 3:2. Vyplatily se rady trenérů střílet na bránu a ve 47 minutě vyšla střela Kalitovi - 4:2 pro Mělník. Mělničtí hráči ale ještě museli ukázat bojovnost v obraně, protože soupeř začal vyvíjet velký nátlak, ve snaze srovnat skóre. Minutu a půl před koncem domácí odvolali brankáře, Říha pomalým, leč úspěšným pukem trefil prázdnou branku. Výhra 5:2 potěšila nejen hráče a trenéry, ale i fandící rodiče.

Zápis z utkání je ZDE

Autobus do Popovic

Na sobotní zápas do Popovic jede autobus v 15:00 od stadionu

Přípravka 2010 vyhrála HKK Silver Cup

Série kralupských turnajů s názvem HKK Silver Cup pro r. 2010 měla na pořadu šesté pokračování, tentokrát s podtitulem Vánoční Silver...

Nábor 9.12.2017

V sobotu 9.12.2017 se na mělnickém zimním stadionu sešli malí zájemci o bruslení a hokej

Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora

Extraligoví chomutovští piráti se bojí Mělníka!

Mladší žáci - Výlet do Nymburku přinesl devítigólovou radost.

Turnaj ČSLH v Minihokeji přípravek 2010, Neratovice 3.12.2017.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 1:5

Mikuláš na ledě HC Junior Mělník