Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Starší dorostenci vyzvou lídra soutěže - HC Jablonec nad Nisou

31.01.2018 | Viktor Šebík

V pátek od 17:45 se na Mělníku odehraje atraktivní duel dorostu

Jablonec nad Nisou, který úzce spolupracuje s extraligovým Libercem, vede tabulku nadstavby o postup do Extraligy. Z jedenácti odehraných zápasů má devět výher, jednu výhru po prodloužení a pouze jednu prohru. Mělník, který si na tohoto soupeře brousí zuby, ztrácí ze třetího místa pouhé čtyři body (11 zápasů, 7 vítězství, 2 výhry po nájezdech a jediná prohra za 3 body).

Z pohledu statistik by tak tento zápas měl být jedním z těch nejlepších, které současná podoba Regionálních lig staršího dorostu může nabídnout.
Pro fanoušky mělnického hokeje je to dobrá šance, jak vidět kvalitní dorostenecký hokej. No a vzhledem k tomu, že Áčko tento víkend hraje v Boleslavi, mohou přijít zafandit alespoň této kategorii.
V dresu domácího týmu by se měli představit hráči, kteří již (minimálně) vyzkoušeli i dospělý hokej v Mělníku - D.Šimáček, M.Cicvárek, A.Valda a P.Šesták.

Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 3:2

Hokejisté HK Lev Slaný vyhráli i druhý čtvrtfinálový zápas série a postupují do semifinále. Mělníku naopak sezóna skončila.

Autobus na zápas KLM ve Slaném

Na odvetné čtvrtfinálové utkání KLM ve Slaném odjíždí autobus v pátek 23.2.2018 v 15:30 od zimního stadionu v Mělníku

1.Čtvrtfinále KLM: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 3:4 po prodloužení

Slaný vede v 1:0 na zápasy