Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Týden hokeje na zimním stadionu v Mělníku, 19.9.2018

04.09.2018 | Viktor Šebík

HC Junior Mělník pořádá ve spolupráci s ČSLH další náborovou akci pro nejmenší zájemce o lední hokej

Přijďte ve středu 19.září 2018 na zimní stadion v Mělníku na akci Týden hokeje

Ve středu 19.září od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Junior Mělník ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Mělníku akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Jiřího Krejsu (zástupce klubu) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

 

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

 

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE.

 

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná počtvrté po celé České republice a celkově už popáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 16 000 dětí. Více informací najdete na webové stránce www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 
Aktuální články
Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník

Mladý mělnický tým si na úvod soutěže poradil s Rakovníkem i v hodně improvizované sestavě.

 
Dnešní zápas A-mužstva v Jablonci se nekoná

Vzhledem k marodce A-týmu byl dnešní přátelák v Jablonci zrušen

 
Muži: HC Junior Mělník - TJ Stadion Litoměřice 10:3

V poslední třetině posledního domácí přátelského utkání před sezónou 2018-2019 nadělil Mělník svému soupeři sedm branek

 
Muži: TJ Stadion Litoměřice "B" - HC Junior Mělník 4:5 po prodloužení
 
Trenérem A-mužstva HC Junior Mělník pro sezónu 2018/2019 je Jiří Škubal
 
Přátelská utkání A-mužstva před sezónou 2018/2019
 
HC Junior Mělník - HC Vlci Jablonec 6:4
 
Rozpis letní přípravy mužstev HC Junior Mělník
 
Otevřený trénink HC Junior Mělník pro hráče ročníku 2003 - 2006
 
GDPR
 
 
RSS