4. třída: Krajská liga přípravek 9. kolo

23.11.2019 | Pavel Bradáč

Deváté kolo Krajské ligy přivedlo na náš led Rytíře Kladno. Opět se představily týmy A+B. Poprvé v sezóně nastoupili hráči v promíchané sestavě ročníků 2010+2011.

HC Junior Mělník A – Rytíři Kladno A - prohra HCJM

Bojovný a kvalitní výkon předvedl náš tým proti velmi silnému soupeři, když držel více jak polovinu zápasu vyrovnanou partii. V posledním dějství jsme v útočné snaze měli i trochu smůly a jak to tak bývá, soupeř zase štěstí.

brankář: Semelka O.
hráči: Krejča, Zima, Semelka K., Roubíček, Hovorková, Bradáč, Vraný, Dáňa, Leščišin
trenéři: Bradáč, Hovorka

HC Junior Mělník B – Rytíři Kladno B - prohra HCJM
První třetina, která se z naší strany příliš nevyvedla, poslala soupeře do pohodlného náskoku. V dalším průběhu se však hra vyrovnala, ale bohužel ztráta byla již příliš velká. I tak za zbytek utkání zaslouží tým pochvalu.

brankář: Fidrant
hráči: Ubry, Jerman, Douděra, Corna, Šplíchal, Pátra, Urner
trenéři: Klučkovič J., Klučkovič M.

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8