Další náborová akce Týden hokeje proběhla na ZS Mělník ve středu 22.1.2020

26.01.2020 | Viktor Šebík

Již tradiční akce Týden hokeje měla opět úspěch, na Mělníku se hlásilo 41 nových hokejových nadějí

Hokejový klub HC Junior Mělník opět uspořádal ve spolupráci s Českým hokejem na mělnickém zimním stadionu další náborovou akci v rámci projektu "Týden hokeje". Tato náborová akce, kterou Český hokej pořádá již několikátým rokem systematicky v celé republice, přináší dětem i jejich rodičům možnost vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou. Hlavním cílem je, pochopitelně, přivést k tomuto sportu co nejvíce dětí a znovu začít budovat širokou základnu, ze které v budoucnu mohou vzejít další generace úspěšných hokejistů.
Děti si mohly pod vedením mělnických hokejových trenérů vyzkoušet cvičení na ledě i mimo něj, seznámit se s hokejovou výstrojí a s hokejovým prostředím mělnického klubu. Pro jejich rodiče byla připraven prezentace, při které se mohli seznámit s organizací klubu, s fungováním mládežnických družstev a dostali mnoho informací, které jim mohou usnadnit cestu k lednímu hokeji. Na ledě v Mělníku se objevilo celkem 41 nových hokejových nadějí a některé z nich se již druhý den hlásily na tréninku přípravky.Také rodiče vypadali spokojeně, okamžitou odezvu v podobě zvýšené poptávky po bruslích i výbavě pro začínající hokejisty hlásila prodejna hokejových potřeb v prostorách zimního stadionu.
Kromě spousty zážitků si každý účastník akce Týden hokeje odnesl několik dárků, které pro ně připravil Český hokej ve spolupráci s firmou Střída sport - reprezentační dres, hokejové kartičky, placku se znakem náborové akce, omalovánky a samolepky HC Junior Mělník. Zájemci, kteří se při náborové akci zaregistrovali prostřednictvím formuláře, který pro tuto akci Český hokej připravil a kteří se následně zaregistrují i do klubu, obdrží poukázku na nákup hokejové výstroje u firmy Střída sport v hodnotě 1.500,- Kč.
Akce se opět povedla a základna mělnického hokeje se tak , doufejme, rozšíří o slušný počet začínajících hokejistů. :)

Muži A | Sobota 29.02.2020, 17:30
HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník

Junioři | Neděle 01.03.2020, 10:30