Semifinále KLM

11.03.2020 | Viktor Šebík

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

Vzhledem k přerušení provozu zimního stadionu není možné hrát domácí zápasy play-off. Z tohoto důvodu ukončí A-tým sezónu a k semifinálovému utkání v Kralupech již nenastoupí.

Vedení A-mužstva i celého klubu děkuje všem příznivcům za podporu v letošní sezóně, která nebyla pro tým díky zraněním a změnám v kádru i na postu trenéra snadná. Poslední týdny hrál A-tým opět v kompletní sestavě a jeho sportovní forma před play-off gradovala. Bohužel, v nejnevhodnější okamžik zasáhl do vývoje nesportovní faktor - epidemie koronaviru. Vzhledem k tomu, jak se toto svinstvo šíří a že je to soupeř, kterého není možné porazit na ledě, padlo rozhodnutí dát přednost ochraně zdraví hráčů i diváků před soubojem o sportovní trofej.

LETNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročníky 2010–2015

Tým HC Junior Mělník pořádá ve dnech 27.7.–31.7.2020 letní hokejový kemp, určený pro klubové hráče ročníků 2010–2015.

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8