Semifinále KLM

11.03.2020 | Viktor Šebík

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

Vzhledem k přerušení provozu zimního stadionu není možné hrát domácí zápasy play-off. Z tohoto důvodu ukončí A-tým sezónu a k semifinálovému utkání v Kralupech již nenastoupí.

Vedení A-mužstva i celého klubu děkuje všem příznivcům za podporu v letošní sezóně, která nebyla pro tým díky zraněním a změnám v kádru i na postu trenéra snadná. Poslední týdny hrál A-tým opět v kompletní sestavě a jeho sportovní forma před play-off gradovala. Bohužel, v nejnevhodnější okamžik zasáhl do vývoje nesportovní faktor - epidemie koronaviru. Vzhledem k tomu, jak se toto svinstvo šíří a že je to soupeř, kterého není možné porazit na ledě, padlo rozhodnutí dát přednost ochraně zdraví hráčů i diváků před soubojem o sportovní trofej.

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

Informace o opatření provozovatele zimního stadionu

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8

V Poděbradech se děly věci a Mělník postupuje do semifinále KLM. V něm vyzve v okresním derby Kralupy.

KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3

Mělnické áčko odehrálo dobrý zápas, svého soupeře předčilo pohybem. Poděbrady si mohly odvézt podstatně větší debakl, mnoho...

Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4

KLM: HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník 3:5