Muži: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 5:2

02.10.2017 | Viktor Šebík

Nevyužité šance tentokrát nemrzely a body zůstaly v Mělníku

4. kolo | Sobota 30.09.2017, 17:30

HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim

Branky a nahrávky: 11. D.Havel (Krejsa, Litera), 34. Příhoda (Šubrt, T.Havel), 35. Šubrt (Příhoda, T.Havel), 51. Kašák (D.Havel, Vernek), 60. Příhoda (T.Havel) - 13. Soukup (Burda, Jaeger), 32. Burda (Soukup, Kočí)

Vyloučení: 5-4, navíc Kočí (Vlašim) 10 min nesportovní chování. Využití: 0-0. V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Jecelín - Gabriel, Kubica.

Diváci: 250

HC Junior Mělník: Fiala (Procházka) - Prejza, Valda, Chvátal, Cicvárek, Cafourek, Krejsa, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Litera, Vernek, Kašák, Kratochvíl, Novotný, Heran

HC Rytíři Vlašim: Holánek (Nesvadba) - Drahoš, Bauer, Vondráček, Pessr, Výborný, Košťáelk, Burda, Soukup, Bránský, Matějka, Kočí, Jaeger, Kucharčík, Vencovský

J.Vokurku, který má po zápase v Neratovicích nepříjemné nastřelené koleno, nahradil v domácí brance K.Fiala (záda mu kryl junior Procházka). Mělník si v první třetině - tradičně, vypracoval velkou řadu šancí, proměnil ale jen jednu - D.Havel - 1:0. Naopak, jedna z prvních příležitostí Vlašimi skončila vyrovnávací brankou. Hosté šli do vedení v polovině zápasu, mělnická odpověď ale byla bleskurychlá - během dalších tří minut si zásluhou Příhody a Šubrta vzali domácí vedení nazpět - 3:2. Do bezpečnějšího dvoubrankového vedení poslal Mělník svým P.Kašák - do konce zápasu zbývalo cca deset minut. No a dvacet vteřin před závěrečnou sirénou přidal svůj druhý gól Příhoda a stanovil tak konečnou podobu výsledku na 5:2.
Příští utkání hraje mělnický tým v Poděbradech - v sobotu 7.10.2017 a začíná se v 17:00. Odjezd autobusu od mělnického stadiónu je ve 13:45.

Muži: Zápas s PZ Kladno

Sobotní domácí zápas proti PZ Kladno byl z technických důvodů odložen

Týden hokeje v Mělníku

25.1.2018 se na zimním stadionu v Mělníku ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje koná náborová akce Týden hokeje