Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 0:6

09.10.2017 | Viktor Šebík

I když to výsledek nenaznačuje, nebyl to snadný zápas

5. kolo | Sobota 07.10.2017, 17:00
 

HC Poděbrady - HC Junior Mělník

0:6

0:2, 0:2, 0:2

Branky a nahrávky: 6. Fedymycz (Litera, Cafourek), 7. Šubrt (T.Havel), 23. T.Havel, 24. Cicvárek (T.Havel), 41. Příhoda (T.Havel, Valda), 43. Chvátal (Cicvárek)


Vyloučení: 4-3. Využití: 0-0. V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Plášil - Hurt, Raška

Diváci: 85

HC Poděbrady: Škubal (Král) - Malínský, Žalud, Dvořák, Martínek, Kosinka, Pozník, Bureš, Hrdina, Rindoš, Pácal, Mojžíš, Potocký, Toupal, Šafra, Jelínek, Velechovský, Kadlec, Kubát

HC Junior Mělník: Vokurka (Šimáček) - Prejza, Chvátal, Cicvárek, Cafourek, Krejsa, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Valda, Šubrt, Fedymycz, Litera, Vernek, Kratochvíl, Novotný

Komentář
 
 
 

M.Příhoda: "...jeli jsme tam s tím, že dáme deset gólů. Sice jsme jich dali šest, ale vůbec to nebyl lehký zápas. Poděbrady posílily - jsou tam snad nějací hráči z Jesenice a brankář, který chytal první ligu za Most. Poděbrady hrály dobrý hokej a jestli takhle budou pokračovat, tak se brzy odlepí od konce tabulky. My jsme hráli dobře dopředu, v této sezóně to byl určitě náš nejlepší zápas. Dozadu to bylo trochu horší, Honza Vokurka nás ale podržel - zachytal výborně a tahle nula je opravdu cenná, Poděbrady měly totiž možná 6-7 gólových šancí..." 

 
RSS