Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Muži: HC Příbram - HC Junior Mělník 2:5

28.10.2017 | Barbora Šebíková

Hokej plný neočekávaných zvratů i krásných branek a zároveň výhra v ,,suchém triku''.

8. kolo | Sobota 28.10.2017, 17:00

HC Příbram - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 8. Svoboda (Arnošt), 36. Dragoun - 4. Vernek (Prejza), 13. Havel T. (Příhoda), 22. Litera, 34. Příhoda, 60. Příhoda (Havel T.)

Vyloučení: 4-2, navíc Hrala (Příbram) 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku, Cafourek (Mělník) 10 minut za vražení na hrazení. Využití: 0-0. V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Hrčka - Lukavský, Větrovský.

Diváci: 140

HC Příbram: Vávra (Froňka) - Erben D., Arnošt, Grubner, Tobolič, Matouš - Pavel, Mácha, Furch, Dragoun, Hlaváč, Pejsar, Svoboda, Beneš, Peterka, Šmejkal, Kadič, Hrala, Flieger, Erben J.

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Chvátal, Novák, Kubica, Nesládek, Cafourek - Havel T., Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Litera, Šícha, Vernek, Kašák, Kratochvíl.