Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:1

19.11.2017 | Viktor Šebík

Mělník si připsal další výhru, tentokrát poměrně hladce zvítězil nad Rakovníkem

11. kolo | Sobota 18.11.2017, 17:30

HC Junior Mělník - HC Rakovník

Branky a nahrávky: 8. Novotný (Litera, Vernek), 15. Příhoda (Cafourek, Nesládek), 28. Litera (T.Havel), 40. Cafourek (Vernek, Šubrt), 44. Litera (Vernek), 54. Novotný (Drábek, Vernek) - 11. Klaus (Vyskočil, Hegenbart)

Vyloučení: 4-7, Využití: 1-0, V oslabení: 2-0

Rozhodčí: Ibl - Thuma, Stanko

Diváci: 450

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Drábek, Chvátal, Novák, Kubica, Nesládek, Cafourek, Krejsa, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Litera, Šícha, Vernek, Kratochvíl, Novotný

HC Rakovník: Pospíšil (Řenč) - Jelínek, Větrovec, Kotál, Krejčí, Mikeš, Vyskočil, V.Petráček, Klaus, M.Gebhart, Chvojka, Okegawa, Tolkner, Hegenbart, O.Gebhart, Ságner, Bauer

HC Junior Mělník – HC Rakovník

První třetina dnešního zápasu začala hned hezkou kombinací D.Šubrt – T.Havel, ale Havlovi puk bohužel proklouzl pod hokejkou. Další šanci si vytvořil vzápětí M.Šícha, ač sám intenzivně osekáván rakovnickým hráčem, dostal se k bráně soupeře a nahrál D.Chvátalovi, kterému se ale skórovat nepodařilo. V 8.minutě poslal ostrou střelu V.Drábek od modré čáry, Pospíšil jí jen vyrazil k P.Literovi, ten nahrál úplně volnému O.Novotnému, který neměl nejmenší problém trefit zcela odkrytou rakovnickou branku – 1:0. V 11.minutě ale Rakovník vyrovnal – pod Vokurkovými betony se do domácí branky proplížil kotouč ze skrumáže postrčený V.Klausem – 1:1. Mělník si vypracoval řadu dobrých šancí, ale proměnit je v této fázi utkání nedokázal. T. Havel v přesilovce vybojoval puk u mantinelu a chytou nahrávkou vybídl M.Příhodu, jeho střela ale skončila jen ve výstroji Pospíšila. O chvíli později to zkoušel kulišácky D.Havel,  puk z jeho bekhendového blafáku ale skončil jen na boční síti rakovnické brány. Obrat nastal v čase 14:58, kdy J.Nesládek nahrál na M.Cafourka jehož střelu dorazil, Příhoda – v  2:1. V závěru první třetiny byla vidět ještě hezká kombinace Novotného a D.Havla, dobrou šanci měl také Šubrt, ale puk po jeho střele projel jen brankovištěm za zády rakovnického brankaře.

Druhá třetina přinesla dynamičtější hru na obou stranách. Rozhodující moment přišel před polovinou zápasu. Na trestnou lavici krátce po sobě zamířili Litera a Drábek. Dlouhé dvojnásobné oslabení Mělník výborně ubránil, navíc T.Havel vybojoval kotouč těsně před návratem Litery do hry. Následovala přesná přihrávka za záda rakovnických obránců a Literovo sólo zakončené blafákem – 3:1. Při naší další přesilovce si dobrou šanci vytvořili Přihoda s Nesládkem, skóre se ale nezměnilo. Na druhé straně měl náš Vokurka plnou lapačku práce, protože na něho šly v krátkém sledu dvě velmi jedovaté střely. V závěru třetiny ale skončilo utkání pro Nesládka – jeden ze soupeřů ho u mantinelu dohrál tak nešťastně, že Nesládek musel s hlubokou řeznou ránou na ruce do nemocnice na šití. Rozhodčí ohodnotil tento zákrok čtyřminutovým trestem, který potrestalCafourek střelou od modré – 4:1.

Závěrečná třetina byla už zcela v režii domácího týmu. Litera přidal po pěkné spolupráci s Vernekem další branku – 5:1. Příhodova střela potom skončila jenom na tyčce rakovnické branky. Asi nejkrásnější akci zápasu připravil v 54. Minutě V.Drábek – ten ve vlastním oslabení drze obral o puk jednoho z rakovnických hráčů a vyslal do sólové akce Novotného, který potvrdil svoji střeleckou formu a upravil skóre na konečných 6:1.

Mělník nyní čekají dva těžké zápasy na ledě soupeřů. V neděli 26.11. se hraje ve Slaném, utkání začíná v 17:00. V sobotu 2.12. pak hrají Mělničtí v Černošicích od 16:30.

Autobus do Popovic

Na sobotní zápas do Popovic jede autobus v 15:00 od stadionu

Přípravka 2010 vyhrála HKK Silver Cup

Série kralupských turnajů s názvem HKK Silver Cup pro r. 2010 měla na pořadu šesté pokračování, tentokrát s podtitulem Vánoční Silver...

Nábor 9.12.2017

V sobotu 9.12.2017 se na mělnickém zimním stadionu sešli malí zájemci o bruslení a hokej

Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora

Extraligoví chomutovští piráti se bojí Mělníka!

Mladší žáci - Výlet do Nymburku přinesl devítigólovou radost.

Turnaj ČSLH v Minihokeji přípravek 2010, Neratovice 3.12.2017.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 1:5

Mikuláš na ledě HC Junior Mělník