Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

TJ Slavoj Velké Popovice - HC Junior Mělník

6:5 pp

2:0, 2:3, 1:2 - 1:0

Branky a nahrávky: 11. Vacek (Medřický), 18. Maňas (Rejna), 32. Freissler (Medřický), 32. Maňas, 47. Maňas (Kukačka), 63. Kukačka (Mocek) - 24. Příhoda (T.Havel, Šubrt), 26. Novotný (Litera, Vernek), 38. T.Havel, 41. Příhoda (T.Havel), 52. Příhoda (Litera)

Vyloučení: 6-6, navíc Krejčí (Popovice) a Novotný (Mělník) oba 5 + do konce utkání za HRUB Využití: 2-0 V oslabení: 0-1

Rozhodčí: Macháč - Tasch, Procházka

Diváci: 104

TJ Slavoj Velké Popovice: Lorenc (Haupt) - Mocek, Černý, Krejčí, Toman, Vlček, Nejedlý, Petrželka, Medřický, Kukačka, Rejna, Freissler, Žoha, Maňas, Morava, Vacek

HC Junior Mělník: Fiala (Šimáček) - Prejza, Chvátal, Novák, Cicvárek, Kubica, Cafourek, Krejsa, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Litera, Šícha, Vernek, Novotný

A.Drašnar: "Celý zápas jsme tahali za kratší konec, ani jednou jsme se nedostali do vedení. Na druhou stranu jsme dokázali třikrát srovnat, poprvé ze stavu 2:0 na 2:2, podruhé ze 4:2 na 4:4 a nakonec na 5:5. V duchu jsem si říkal, že by to tedy mohlo vyjít, ale nepovedlo se to. V prodloužení dostal soupeř výhodu přesilovky za faul, který jsem neviděl, pro Martina Příhodu to bylo vlastně vůbec první vyloučení v sezóně. Vydrželi jsme více než minutu a půl v oslabení, potom domácí početní výhodu zužitkovali..."