3. kolo | Pátek 22.09.2017, 17:45

HC Junior Mělník - HC Krkonoše

Branky a nahrávky: 3. Bambuch (Skřivánek), 6. Lenc (Stinka, Cicvárek), 27. Škarohlíd (Janele), 33. Valda (Litera, Janele), 36. Zamrazil (Cicvárek, Lenc), 43. Šesták (Škarohlíd, Litera), 45. Stinka (Valda, Šesták), 56. Zamrazil (Stinka, Škarohlíd)

HC Junior Mělník: Procházka (Šimáček) - Zamrazil, Kříž, Kapoun, Cicvárek, Janele, Valda, Šesták, Litera, Bambuch, Stinka, Škarohlíd, Robotka, Lenc, Skřivánek

HC Krkonoše: Pluháček (Horáček) - Borovec, Karlecová, Kesner, Lanta, Minařík, Tříska, Cerman, Červíček, Jirman, Mach, Novák

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3

Mělník se ve čtvrtfinálové sérii ujímá vedení 1:0 na zápasy

Odjezd autobusu do Rakovníka

Informace o odjezdu autobusu na čtvrtfinále KLM

Čtvrtfinále KLM

Nedělní domácí výhra Rakovníka nad Příbramí 6:1 určila definitivní podobu čtvrtfinále skupiny Západ

Muži: HC Junior Mělník - SK Černošice 3:5

Muži: HK Kralupy n.Vlt - HC Junior Mělník 1:5