Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

3. kolo | Pátek 22.09.2017, 17:45

HC Junior Mělník - HC Krkonoše

Branky a nahrávky: 3. Bambuch (Skřivánek), 6. Lenc (Stinka, Cicvárek), 27. Škarohlíd (Janele), 33. Valda (Litera, Janele), 36. Zamrazil (Cicvárek, Lenc), 43. Šesták (Škarohlíd, Litera), 45. Stinka (Valda, Šesták), 56. Zamrazil (Stinka, Škarohlíd)

HC Junior Mělník: Procházka (Šimáček) - Zamrazil, Kříž, Kapoun, Cicvárek, Janele, Valda, Šesták, Litera, Bambuch, Stinka, Škarohlíd, Robotka, Lenc, Skřivánek

HC Krkonoše: Pluháček (Horáček) - Borovec, Karlecová, Kesner, Lanta, Minařík, Tříska, Cerman, Červíček, Jirman, Mach, Novák

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník

Přípravkám se daří i na posezónních turnajích

Vítězem RHML 2017/2018 se stali Dravci Lužec

Finále RHML 2017-2018