Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

6. kolo | Neděle 01.10.2017, 16:00

HC Junior Mělník - HC Lomnice nad Popelkou

Branky a nahrávky: 1. Zamrazil, 4. Cicvárek (Litera, Procházka), 11. Bambuch (Litera), 22. Litera (Škarohlíd, Valda), 26. Robotka (Cicvárek), 31. Skřivánek, 53. Skřivánek (Apatsidis), 53. Lenc, 60. Cicvárek (Lenc)

Vyloučení: 4-8. navíc Berka (Lomnice) 10 min OT za nesportovní chování. Využití: 2-0. V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Velčovský - Horažďovský, Fuis

HC Junior Mělník: Procházka (od 30:23 Janda) - Zamrazil, Kapoun, Cicvárek, Valda, Litera, Bambuch, Stinka, Škarohlíd, Apatsidis, Robotka, Lenc, Skřivánek

HC Lomnice nad Popelkou: Král (Kypr) - Bartoš, kovařík, V.Lukáč, Vlk, Zajíc, Berka, Holinger, Junek, Koňák, Pažout, Rejman, Švejda

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR