18. kolo | Neděle 26.11.2017, 16:00

HC Junior Mělník - HC Frýdlant

Branky a nahrávky: 9.Litera (Vaněk), 14. Škarohlíd (Litera), 15. Janele, 15. Šesták (Litera, Škarohlíd), 19. Janele (Stinka, Kapoun), 20. Bambuch (Kaňkovský), 33. Šesták (Stinka), 34. Lenc (Kaňkovský), 37. Zamrazil (Kaňkovský), 37. Škarohlíd (Vaněk, Litera), 38. Stinka (Kaňkovský), 39. Bambuch (Kapoun), 40. Litera, 43. Stinka (Kaňkovský, Kapoun), 53. Zamrazil, 49. Litera, 60. Kaňkovský (Lenc)

Vyloučení: 3 - 5, Využití: 3-0, V oslabení, V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Kučera - Marek, Povolný

HC Junior Mělník: Šimáček (od 20:00 Srp) - Zamrazil, Vaněk, Kapoun, Janele, Valda, Šesták, Litera, Bambuch, Kaňkovský, Stinka, Škarohlíd, Apatsidis, Lenc, Řehák

HC Frýdlant: Karlík - Ječný, Mikan, Libnar, P.Beran, Capulič, Kožarik, Majtyka, Borecký, Heinzl, J.Beran

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3