1. kolo | Neděle 10.09.2017, 09:30

HC Junior Mělník - HC Frýdlant

Branky a nahrávky: 2. Štryncl (Koudelka), 10. Štryncl, 28. Ryba, 29. Šebík, 29. Štryncl, 30. Koudelka (Ryba), 38. Štryncl, 43. Štryncl, 58. Koudelka (Ryba)

Vyloučení: 6-6, navíc za faul Klučiny (Mělník) bylo nařízeno trestné střílení (proměněno). Využití: 0-0. V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Macháč - Kovačík, Holec

HC Junior Mělník: Štěpánek - Mertová, Šebík, Ryba, Štryncl, Koudelka, Růžek, Bajer, Daňo, Klubal, Várady, Veselý, Klučina

HC Frýdlant: Petrement (od 40:00 Čaban) - Burdych, Čapek, Košek, Krátký, Svoboda, Tomeš, Apko, Borecký, Čepelík, Hartl, Jireček, Kureš, Oszi, Šír, Várady

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3