Mladší dorost: HC Junior Mělník - HK Kralupy 5:4

23.10.2017 | Viktor Šebík

Mladší dorostenci v RLMD zabojovali a porazili tradičního okresního rivala

7. kolo | Sobota 21.10.2017, 10:30

HC Junior Mělník - HK Kralupy nad Vltavou

Branky a nahrávky: 4. Růžek (Štryncl), 27. Koudelka (Štryncl, Klučina), 39. Koudelka (Růžek, Štryncl), 55. Štryncl (Růžek, Kotek), 60. Koudelka (Veselý, Kotek)

Vyloučení: 5-5. Využití: 1-1. V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Kotek - Valda, Civárek

HC Junior Mělník: Štěpánek - Mertová, Šnajdr, Štryncl, Koudelka, Kotek, Růžek, Šíma, Bajer, Klubal, Várady, Veselý, Klučina

HK Kralupy nad Vltavou: Milec (Baranov) - Kohlíček, Šimůnek, Vojta, Novotný, Vondra, Skyva, Liberda, Mulač, Šmíd, Zajíc, Kittrell, Muller, Dobrov, Kříž, Andruščenko, Holenda, Pešek, Kočí, Dama

Mladší dorostenci se po několika výkonech a trestném, fyzicky náročném tréninku (za disciplinární prohřešky) tentokrát vzchopili, nezalekli se ani plné střídačky hráčů v modrých dresech a zápas doslova a do písmene ubojovali. Průběžné vedení 3:2 (branky Mělníka dávali 2 x Koudelka a 1 x Růžek) sice hosté z Kralup zvládli v poslední části otočit, domácí tým ale zabral, Štryncl nejprve pět minut před koncem hrací vyrovnal na 4:4 a v poslední minutě dovršil svůj hattrick Koudelka, který zajistil Mělníku zasloužené vítězství 5:4. Radost hráčů po skončení zápasu byla velká, zklamání hostujícího týmu nebylo však o nic menší...

Mladší žáci změřili síly s Mladou Boleslaví

10. 11. 2018 Naši mladší žáci hostili na domácím ledě MB.

Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2011 - 11.11.2018 Vlašim

Přípravka ročníku 2011 se vydala na druhé soutěžní kolo do Vlašimi.

Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy

V pohledném utkání vyhrál Mělník, Vokurka přišel o vychytanou nulu až v samotném závěru zápasu

Matěj Krejsa, hokej za mořem

Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010