2. kolo | Sobota 16.09.2017, 12:15

HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim

Branky a nahrávky: 7. Cinner, 22. Zima (Minařík), 24. Suchánek

Vyloučení: 4-7, navíc za faul Matějovského (Mělník) bylo nařízeno trestné střílení (neproměněno). Využití: 2-2. V oslabení: 0-1.

Rozhodčí: Valda - Apatsidis

HC Junior Mělník: L.Neumann - Cinner, Doležal, Janouch, Matějovský, MInařík, Pelikán, Suchánek, Zima, Fišer

HC Rytíři Vlašim: Březina (Formánek) - Bím, Zelingr, Pessrová, Švec, Cettl, Dýcková, Holan, Holejšovský, Krucký, Matoušek, Slosiarik, Brandejs

Informace o přátelských utkáních A-týmu

Převzato z facebookového profilu hráčů A-týmu (bez záruky)

Změny v kádru A-týmu na novou sezónu

Informace o A-mužstvu na sezónu 2019-2020. Zkopírováno z facebookového profilu hráčů HC Junior Mělník

Přípravné utkání HC Lev Slaný - HCJM

Informace o prvním přátelském utkání HC Junior Mělník před sezónou 2019-2020 - zkopírováno z facebookového profilu hráčů HC Junior...

Rozpisy soutěží HC Junior Mělník na sezónu 2019-2020

Krajská liga mužů 2019-2020

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3