Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

5. kolo | Čtvrtek 28.09.2017, 09:00

HC Junior Mělník - HC Poděbrady

Branky a nahrávky: 2. Fojtík (F.Walter), 10. Hovorka (Horák), 14. Štajnc (Fišer), 16. Štajnc (Hovorka), 26. Horák (Malý), 41. Říha (Štajnc), 56. Štajnc (Hovorka)

Vyloučení: 5-4. Využití: 2-0. V oslabení: 2-0.

Rozhodčí: Cicvárek, Kubica

HC Junior Mělník: Kovář - Kalita, Fojtík, V.Walter, Horák, Hovorka, Říha, Malý, Dáňa, Fišer, Štajnc, F.Walter

HC Poděbrady: Poledne (Meišner) Černý, Votík, Kotoun, Mašek, Pinkas, Tomášek, Horníček, Musil, Dvorský, Hněvsa, Čermák, Křížek, Bek

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara