Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

11. kolo | Čtvrtek 26.10.2017, 09:00

HC Junior Mělník - HC Letci Letňany

Branky a nahrávky: 7. Štajnc (Hovorka, Fišer), 17. Štajnc, 23. Štajnc (Dáňa, Kalita), 33. Štajnc (Linhart), 35. Kalita (Dáňa)

Vyloučení: 7-8, Využití: 1-0, V oslabení: 0-1

HC Junior Mělník: Kovář - Kalita, Fojtík, Linhart, V.Walter, Horák, Svatoš, Hovorka, Říha, Dáňa, Fišer, Štajnc, F.Walter

HC Letci Letňany: Fallada - Merenus, Barninec, Maršík, Surkov, Kubeš, Topol, Kurka, Novotný, Walter, Novák, Švec, Nerud, Paškovskij, Vítek, Kofroň

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník

Přípravkám se daří i na posezónních turnajích

Vítězem RHML 2017/2018 se stali Dravci Lužec

Po prohře v prvním finálovém utkání vyhrál Lužec nedělní odvetu a o celkovém triumfu v soutěži rozhodl v následujících...

Finále RHML 2017-2018

Semifinále RHML