17. kolo | Středa 24.01.2018, 16:45

HC Junior Mělník - Hvězda Praha

Branky a nahrávky: 20. J.Říha (Hovorka, Štajnc), 22. J.Říha, 35. Hovorka (J.Říha, Štajnc), 49. Fišer, 56. Hovorka (Štajnc), 58. F.Walter (Fišer, Horák)

Vyloučení: 2-3. Využití: 0-1. V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Cicvárek - Apatsidis

HC Junior Mělník: Kovář - Kalita, Linhart, V.Walter, Fišer, Horák, Svatoš, Hovorka, J.Říha, J.Dáňa, Štajnc, F.Walter

Hvězda Praha: Zháňal, Š.Houdek - Černý, Holas, F.Houdek, Honríček, Pořízek, Kratochvíl, Pavlík, Kločurek, Ivanenko, Doležal, Stankov, Štefík, Zidahnal, Hrubý (pozn. z části nečitelné)

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3