Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

20. kolo | Sobota 16.12.2017, 11:00

BK Mladá Boleslav - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 2. Štajnc (V.Walter), 4. Štajnc (Horák), 10. Říha (Linhart), 13. F.Walter (Fišer), 19. Říha (Štajnc), 20. Linhart, 28. F.Walter (Hovorka), 53. Štajnc (V.Walter), 60. Fišer (Horák)

Vyloučení: 2-5, Využití: 1-0, V oslabení: 0-1

BK Mladá Boleslav: Balák (Tomko) - Strnad, Krejčík, Filipi, Šimek, Samko, Nedvěd, Polanský, Kočí, Bagdaň, Tetiva, Hašlar, Matějka, Menke, Hora, Kolařík

HC Junior Mělník: Kovář - Kalita, Fojtík, Linhart, V.Walter, Horák, Svatoš, Hovorka, Říha, Dáňa, Fišer, Štajnc, F.Walter

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník

Přípravkám se daří i na posezónních turnajích

Vítězem RHML 2017/2018 se stali Dravci Lužec

Po prohře v prvním finálovém utkání vyhrál Lužec nedělní odvetu a o celkovém triumfu v soutěži rozhodl v následujících...

Finále RHML 2017-2018

Semifinále RHML