Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

23. kolo | Neděle 14.01.2018, 12:15

TJ SC Kolín - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 16. Štajnc (Fišer), 18. Štajnc, 33. Hovorka (Horák), 35. Říha, 44. Říha (Fišer), 57. Kalita (F.Walter), 59. Hovorka (Štajnc)

Vyloučení: 2-7, navíc za faul Kupky (Kolín) bylo nařízené trestné střílení (neproměněno). Využití: 0-1. V oslabení: 0-2.

Rozhodčí: Kratochvíl - Mach

TJ SC Kolín: Široký (Karger) - Kouba, Štaud, Kupka, Slíž, Fromová, Vytlačil, Dvořák, Král, Kubiš, Kohout, Neruda, Holoubek, Paďour

HC Junior Mělník: Kovář - Kalita, Fojtík, Fišer, Horák, Svatoš, Hovorka, Říha, Dáňa, Štajnc, F.Walter

Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 3:2

Hokejisté HK Lev Slaný vyhráli i druhý čtvrtfinálový zápas série a postupují do semifinále. Mělníku naopak sezóna skončila.

Autobus na zápas KLM ve Slaném

Na odvetné čtvrtfinálové utkání KLM ve Slaném odjíždí autobus v pátek 23.2.2018 v 15:30 od zimního stadionu v Mělníku

1.Čtvrtfinále KLM: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 3:4 po prodloužení

Slaný vede v 1:0 na zápasy