24. kolo | Neděle 11.02.2018, 11:30

HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim

Branky a nahrávky: 15. Štajnc (Fišer, Horák), 19. Linhart (Dáňa, Fišer), 22. F.Walter, 32.  Říha, 35. F.Walter (Hovorka), 41. Říha (Štajnc, Fišer), 48. Štajnc (Říha), 50. Fojtík (F.Walter), 51. Štajnc (Fišer), 59. Hovorka (Linhart)

Vyloučení: 5-3, navíc za faul Horáka (Mělník) bylo nařízeno TS (proměněno) a za faul Matějoviče (Vlašim) bylo nařízeno TS (neproměněno). Využití: 1-0. V oslabení: 1-0.

Rozhodčí: Cicvárek - Kubica

HC Junior Mělník: Kovář - Kalita, Fojtík, Linhart, V.Walter, Fišer, Horák, Hovorka, Říha, Dáňa, Štajnc, F.Walter

HC Rytíři Vlašim: Filadelfi (Želivský) - Berounský, Mašek, Bouček, Matějovič, Pohan, Wolf, Nevšímal, J.Holejšovský, Pessr, Krucký, Ludvík, Staněk, Mrázek, P.Holejšovský

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3