24. kolo | Neděle 11.02.2018, 11:30

HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim

Branky a nahrávky: 15. Štajnc (Fišer, Horák), 19. Linhart (Dáňa, Fišer), 22. F.Walter, 32.  Říha, 35. F.Walter (Hovorka), 41. Říha (Štajnc, Fišer), 48. Štajnc (Říha), 50. Fojtík (F.Walter), 51. Štajnc (Fišer), 59. Hovorka (Linhart)

Vyloučení: 5-3, navíc za faul Horáka (Mělník) bylo nařízeno TS (proměněno) a za faul Matějoviče (Vlašim) bylo nařízeno TS (neproměněno). Využití: 1-0. V oslabení: 1-0.

Rozhodčí: Cicvárek - Kubica

HC Junior Mělník: Kovář - Kalita, Fojtík, Linhart, V.Walter, Fišer, Horák, Hovorka, Říha, Dáňa, Štajnc, F.Walter

HC Rytíři Vlašim: Filadelfi (Želivský) - Berounský, Mašek, Bouček, Matějovič, Pohan, Wolf, Nevšímal, J.Holejšovský, Pessr, Krucký, Ludvík, Staněk, Mrázek, P.Holejšovský

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3