29. kolo | Sobota 24.02.2018, 10:15

HC Junior Mělník - Nymburk

Branky a nahrávky: 13. Štajnc (Hovorka), 15. J.Říha, 23. Hovorka (J.Říha), 33. Hovorka (J.Říha) 35. J.Dáňa (F.Walter), 36. J.Říha (Štajnc), 43. Štajnc (J.Říha), 51. Štajnc, 52. Fišer, 57. J.Říha (Hovorka)

Vyloučení: 2-0, za faul Rosůlka (Nymburk) bylo nařízeno tr. stř. (proměněno - J.Říha). Využití: 0-0. V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Apatsidis, Litera

HC Junior Mělník: Kovář - Kalita, Fojtík, Linhart, V.Walter, Fišer, Horák, Svatoš, Hovorka, J.Říha, J.Dáňa, Štajnc, F.Walter

Nymburk: Valenta (Choděra) - Malík, Jaroš, Rosůlek, Špik, Studnický, Kříž, Vávra, Vyleťal, Mikulecký, Horváth, Novák, Hájek

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3