Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

22. kolo | Středa 17.01.2018, 18:30

HC Poděbrady - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 4. Lenc (Kaňkovský), 7. Litera (Srp), 9. Vaněk (Litera), 12. Šesták, 40. Lenc (Zamrazil), 44. Vaněk (Škarohlíd), 45. Bambuch (Robotka, Cicvárek), 47. Litera (Šesták, Kaňkovský), 52. Stinka (Lenc), 54. Stinka (Valda), 57. Janele (Škarohlíd, Kaňkovský)

Vyloučení: 6-3, navíc Kubát (Poděbrady) TH za ZHK a Apatsidis (Mělník) 10 min OT za NARZ. Využití: 0-3. V oslabení: 0-0.

HC Poděbrady: Krejčí (Fáček) - Tománek, Žalud, Šindelář, Baumgartner, P.Toupal, Nedbalý, Volejník, Zámečník, D.Toupal, Kubart, Laube, Kubát, Mrkus

HC Junior Mělník: Srp (od 48:16 Šimáček) - Zamrazil, Vaněk, Kapoun, Cicvárek, Janele, Šesták, Litera, Bambuch, Kaňkovský, Stinka, Škarohlíd, Apatsidis, Robotka, Lenc, Skřivánek, Valda

Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 3:2

Hokejisté HK Lev Slaný vyhráli i druhý čtvrtfinálový zápas série a postupují do semifinále. Mělníku naopak sezóna skončila.

Autobus na zápas KLM ve Slaném

Na odvetné čtvrtfinálové utkání KLM ve Slaném odjíždí autobus v pátek 23.2.2018 v 15:30 od zimního stadionu v Mělníku

1.Čtvrtfinále KLM: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 3:4 po prodloužení

Slaný vede v 1:0 na zápasy