22. kolo | Středa 17.01.2018, 18:30

HC Poděbrady - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 4. Lenc (Kaňkovský), 7. Litera (Srp), 9. Vaněk (Litera), 12. Šesták, 40. Lenc (Zamrazil), 44. Vaněk (Škarohlíd), 45. Bambuch (Robotka, Cicvárek), 47. Litera (Šesták, Kaňkovský), 52. Stinka (Lenc), 54. Stinka (Valda), 57. Janele (Škarohlíd, Kaňkovský)

Vyloučení: 6-3, navíc Kubát (Poděbrady) TH za ZHK a Apatsidis (Mělník) 10 min OT za NARZ. Využití: 0-3. V oslabení: 0-0.

HC Poděbrady: Krejčí (Fáček) - Tománek, Žalud, Šindelář, Baumgartner, P.Toupal, Nedbalý, Volejník, Zámečník, D.Toupal, Kubart, Laube, Kubát, Mrkus

HC Junior Mělník: Srp (od 48:16 Šimáček) - Zamrazil, Vaněk, Kapoun, Cicvárek, Janele, Šesták, Litera, Bambuch, Kaňkovský, Stinka, Škarohlíd, Apatsidis, Robotka, Lenc, Skřivánek, Valda

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3

Mělník se ve čtvrtfinálové sérii ujímá vedení 1:0 na zápasy