Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

32. kolo | Neděle 11.02.2018, 16:00

HC Junior Mělník - HC Benátky nad Jizerou

Branky a nahrávky: 6. Bambuch (Škarohlíd, Litera), 16. Litera (Šesták, Lenc), 22. Škarohlíd (Bambuch), 32. Škarohlíd (Kapoun, Valda), 41.Šesták (Stinka, Valda), 54. Škarohlíd (Apatsidis, Litera)

Vyloučení: 12-11, navíc Vaněk, Robotka, Kříž a Skřivánek (všichni Mělník) 5+OK za HRUB a Šuhájek (Benátky) 10 min OT za NESP, Král, Žáček, Kulvejt, Dlabola a Rudolph (všichni Benátky) 5+OK za HRUB, Využití: 2-0. V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Micka - Havel, Hnát

HC Junior Mělník: Šimáček (Srp) - Zamrazil, Kříž, Kapoun, Vaněk, Cicvárek, Šesták, Litera, Bambuch, Stinka, Škarohlíd, Apatsidis, Robotka, Lenc, Skřivánek, Valda

HC Benátky nad Jizerou: Šuhájek (16'-27' Kraj) - Kulvejt, Theiisig, Suk, Dlabola, Koleček, Vyskočil, Junek, Douša, Belas, Donini, Karli, Štrajt, Rudolph, Najč, Žáček, Král

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara