16. kolo | Pátek 15.12.2017, 17:45

Černošice - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 1. Šebík (Koudelka), 5. Štryncl (Šebík), 8. Koudelka (Štryncl), 12. Štryncl (Šebík), 22. Kotek (Bajer), 23. Veselý (Kotek), 25. Štryncl (Šebík), 28. Štryncl (Kotek), 29. Veselý (Růžek, Rejna), 30. Daňo (Koudelka), 36. Koudelka (Růžek), 37. Rejna (Veselý), 37. Koudelka (Šebík), 40. Štryncl, 44. Štryncl (Koudelka), 57. Koudelka (Růžek), 59. Štryncl (Kotek), 60. Koudelka (Daňo)

Vyloučení: 2-5, Využití: 0-1, V oslabení: 0-4

Rozhodčí: Novák - Mrázek, Stanko

Černošice: Mandys (Šafránnek) - Krudenc, Voska, Novotný, Hrnčíř, Chlupáček, Němec, Stronček, Suk, Kryšpín, Pištora, Hraba, Svoboda, Pressler, Beňačka, Bláha, Jakovecký

HC Junior Mělník: Štěpánek - Mertová, Šebík, Bajer, Štryncl, Koudelka, Kotek, Daňo, Várady, Veselý, Rejna

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3

Mělník se ve čtvrtfinálové sérii ujímá vedení 1:0 na zápasy

Odjezd autobusu do Rakovníka

Informace o odjezdu autobusu na čtvrtfinále KLM

Čtvrtfinále KLM

Nedělní domácí výhra Rakovníka nad Příbramí 6:1 určila definitivní podobu čtvrtfinále skupiny Západ

Muži: HC Junior Mělník - SK Černošice 3:5

Muži: HK Kralupy n.Vlt - HC Junior Mělník 1:5