Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

19. kolo | Sobota 13.01.2018, 10:30

HC Junior Mělník - HK Lev Slaný

Branky a nahrávky: 2. Růžek (Kotek), 5. Koudelka (Štryncl, Šebík), 7. Štryncl (Koudelka), 20. Klubal, 30. Štryncl (Kotek), 33. Klubal, 36. Štryncl (Šebík, Koudelka), 42. Klubal (Koudelka, Štryncl), 58. Štryncl, 60. Růžek (Klubal)

Vyloučení: 6-6, navíc za faul Kožíška (Slaný) bylo nařízeno tr. střílení (proměněno - Klubal) a Křeček (Slaný) 10 min OT za NESP. Využití: 1-0. V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Valda - Srp, Apatsidis

HC Junior Mělník: Štěpánek - Mertová, Šebík, Bajer, Štryncl, Koudelka, Kotek, Růžek, Klubal, Várady, Veselý, Klučina

HK Lev Slaný: Veselý (Pěta) - Křeček, Deniger, Schejbal, Dobrovolný, M.Dufek, Máj, Mbumaston, Š.Dufek, Hrach, Bráza, Sameš, Čepička, Král, Kožíšek

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník

Přípravkám se daří i na posezónních turnajích

Vítězem RHML 2017/2018 se stali Dravci Lužec

Po prohře v prvním finálovém utkání vyhrál Lužec nedělní odvetu a o celkovém triumfu v soutěži rozhodl v následujících...

Finále RHML 2017-2018

Informace k finálovým zápasům RHML