Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

20. kolo | Neděle 14.01.2018, 15:00

HC Junior Mělník - HC Frýdlant

Branky a nahrávky: 4. Štryncl (Várady), 4. Růžek (Klubal), 12. Koudelka (Štryncl, Klučina), 27. Štryncl (Várady), 38. Šebík (Koudelka), 43. Šebík (Štryncl)

Vyloučení: 6-5, navíc Petrement (Frýdlant) 10 min OT za NESP. Využití: 1-2. V oslabení: 1-0

Rozhodčí: Gabriel - Kubica, Cicvárek

HC Junior Mělník: Štěpánek - Mertová, Šebík, Bajer, Štryncl, Koudelka, Kotek, Růžek, Šíma, Daňo, Klubal, Várady, Veselý, Klučina

HC Frýdlant: Petrement (Szappanos) - Čapek, Košek, Krátký, Svoboda, Vojtěch, Apko, Borecký, Hartl, Jireček, Kureš, Oszi, Šír

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník

Přípravkám se daří i na posezónních turnajích

Vítězem RHML 2017/2018 se stali Dravci Lužec

Po prohře v prvním finálovém utkání vyhrál Lužec nedělní odvetu a o celkovém triumfu v soutěži rozhodl v následujících...

Finále RHML 2017-2018

Informace k finálovým zápasům RHML