23. kolo | Sobota 10.02.2018, 10:00

TJ Slavoj Velké Popovice - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 1.Štryncl (Koudelka), 12. Koudelka (Štryncl, Daňo), 17. Štryncl (Koudelka, Růžek), 18. Koudelka (Štryncl), 22. Veselý, 47. Koudelka (Klubal, Štryncl), 56. Daňo (Koudelka), 57. Šebík, 58. Růžek, 59. Várady (Koudelka), 59. Rejna (Veselý, Štryncl)

Vyloučení: 3-6, navíc za faul Čiháka (Popovice) bylo nařízeno TS (neproměněno) a za faul Daňa (Mělník) bylo nařízeno TS (neproměněno). Využití: 1-1, V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Doležal - Bosák, Černý

TJ Slavoj Velké Popovice: Legner (Peyerl) - Čihák, Horáková, Horníček, Pašková, Adam, Pádivý, Poustecký, Jošt, Musil, Medřický, Černá, Luka, Racek, Štefan, Lux

HC Junior Mělník: Štěpánek - Šebík, Štryncl, Koudelka, Rejna, Kotek, Růžek, Daňo, Klubal, Várady, Veselý

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3