Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

23. kolo | Sobota 10.02.2018, 10:00

TJ Slavoj Velké Popovice - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 1.Štryncl (Koudelka), 12. Koudelka (Štryncl, Daňo), 17. Štryncl (Koudelka, Růžek), 18. Koudelka (Štryncl), 22. Veselý, 47. Koudelka (Klubal, Štryncl), 56. Daňo (Koudelka), 57. Šebík, 58. Růžek, 59. Várady (Koudelka), 59. Rejna (Veselý, Štryncl)

Vyloučení: 3-6, navíc za faul Čiháka (Popovice) bylo nařízeno TS (neproměněno) a za faul Daňa (Mělník) bylo nařízeno TS (neproměněno). Využití: 1-1, V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Doležal - Bosák, Černý

TJ Slavoj Velké Popovice: Legner (Peyerl) - Čihák, Horáková, Horníček, Pašková, Adam, Pádivý, Poustecký, Jošt, Musil, Medřický, Černá, Luka, Racek, Štefan, Lux

HC Junior Mělník: Štěpánek - Šebík, Štryncl, Koudelka, Rejna, Kotek, Růžek, Daňo, Klubal, Várady, Veselý

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR