Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

25. kolo | Sobota 17.02.2018, 10:30

HC Junior Mělník - Černošice

Branky a nahrávky: 8.Růžek (Klučina), 11. Štryncl (Kotek), 24. Klubal (Koudelka), 41. Klubal (Daňo), 43. Růžek (Koudelka), 54. Koudelka (Daňo), 59. Štryncl (Růžek). 60. Veselý (Koudelka)

Vyloučení: 5-3, navíc Klučina a Daňo (oba Mělník), oba 10 min ZHK. Využití: 1-1. V oslabení: 1-0.

Rozhodčí: Kotek - Svoboda, Kubica

HC Junior Mělník: Štěpánek - Mertová, Štryncl, Koudelka, Rejna, Kotek, Růžek, Daňo, Klubal, Veselý, Klučina

Černošice: Bezouška - Krudenc, Voska, Chlupáček, Havlík, Němec, Suk, Vojta, Pištora, Hraba, Svoboda, Beňačka, Hrnčíř, Pressler

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR