Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 3:2

23.02.2018 | Viktor Šebík

Hokejisté HK Lev Slaný vyhráli i druhý čtvrtfinálový zápas série a postupují do semifinále. Mělníku naopak sezóna skončila.

2. kolo | Pátek 23.02.2018, 18:00
 

HK Lev Slaný - HC Junior Mělník

3:2

1:1, 1:0, 1:1

Branky a nahrávky: 17. Kasala (David, Sekerka), 21. Lapáček (Kulich, Kubinčák), 43. Sekerka - 18. Kašák (Šícha, D.Havel), 49. Kašák (Prejza)


Vyloučení: 5-4. Využití: 2-1. V oslabení: 1-0.

Rozhodčí: Hrčka, Dundr - Frühauf, Řešátko

Diváci: 280 

HK Lev Slaný: Matoušek (Flígr) - Frolík, Kulich, Zilcher, David, Voháňka, Fiala, Krégl, Novák, Kubinčák, Lapáček, Vlček, Ujfaluši, Sekerka, Kasala, Cigánik, Kolář, Husák

HC Junior Mělník: Vokurka (Šimáček) - Prejza, Novák, Cicvárek, Kubica, Nesládek, Cafourek, Krejsa, T.Havel, D.Havel, Příhoda, D.Litera, Šubrt, P.Litera, Šícha, Vernek, Kašák, Kratochvíl

Komentář
 
 
 

Ani v odvetě mělničtí hokejisté nedokázali svého soupeře porazit a po dlouhé době jim končí sezóna už na začátku play-off.
Mělnické Áčko letos vyhrálo základní část sezóny, i když její závěr nebyl herním projevem ani výsledky ideální. Bohužel, první kolo play-off znamená pro mělnický tým konec sezóny. HK Lev Slaný dokázal obě čtvrtfinálová utkání vybojovat a nakonec zaslouženě postoupil do dalšího kola. 
Pro mělnický tým i jeho fanoušky zůstal tento výsledek určitě za očekáváním. Je ale nutné dodat, že žádný tým nemůže pořád vyhrávat (to by nehrál KLM, ale minimálně Extraligu), a i když hráči k sezóně přistoupili poctivě a svědomitě, v závěru sezóny je opustila forma, přidaly se nemoci a zranění, možná se k nim otočila trochu bokem i paní Štěstěna, která jim v předchozích sezónách byla třeba více nakloněna.

Sezóna 2017/2018 je teď už pro mělnický tým historií, hráčům i vedení mužstva je potřeba za jejich výkony poděkovat. Další sezóna začíná letní přípravou na začátku května a od půlky září se bude na Mělníku opět bojovat o body v dalším ročníku KLM.

Mělníčku, do toho! :)

Aktuální články
Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3

Mělník se ve čtvrtfinálové sérii ujímá vedení 1:0 na zápasy

 
Odjezd autobusu do Rakovníka

Informace o odjezdu autobusu na čtvrtfinále KLM

 
Čtvrtfinále KLM

Nedělní domácí výhra Rakovníka nad Příbramí 6:1 určila definitivní podobu čtvrtfinále skupiny Západ

 
Muži: HC Junior Mělník - SK Černošice 3:5
 
Muži: HK Kralupy n.Vlt - HC Junior Mělník 1:5
 
KLM: SK Sršni Kutná Hora - HC Junior Mělník 4:5
 
Odjezd autobusu do Kutné Hory
 
Muži: HC Junior Mělník - HC Čáslav
 
Náborová akce Týden hokeje
 
Muži: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 6:0
 
 
   RSS