3.třída

3. třída: Přátelský turnaj v Neratovicích

09.10.2019 | Pavel Bradáč

Čtyři kvalitní zápasy odehráli hráči ročníku 2011 na turnaji v Neratovicích. Celý článek

3. třída: Přátelské utkání ročníku 2011

28.09.2019 | Pavel Bradáč

Společně s týmem 4. třídy, který odehrál mistrovské utkání, přicestovali k přátelskému zápasu i hráči 3. třídy mužstva HC Berounští Medvědi. Celý článek

Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2010 - Benešov 7.10.2018

08.10.2018 | Pavel Bradáč

Druhé kolo soutěžního turnaje přípravek pro ročník 2010 nás zavedlo na led Benešova.
Týmy A+B se představily proti HK Kralupy a domácímu týmu HC Lev Benešov.
Celý článek

Archiv článků

Mladší žáci: HC Junior Mělník - HC Slovan Louny 6:25

Proti Lounům to výsledkově nedopadlo dobře...

Muži: SC Kolín "B" - HC Junior Mělník 5:3

Mělnický tým zdecimovaný nemocemi a zraněními sice v Kolíně po první třetině vedl, domácí ale zápas otočili a své vítězství...

Junioři: HC Letci Letňany - HC Junior Mělník 3:2

Junioři dvěma slepenými góly na začátku třetí třetiny otočili vývoj utkání v průběžné vedení 2:1, do vítězného konce ale zápas...

Junioři: HC Junior Mělník - HC Smíchov 1913 5:4 po prodloužení

Muži: HC Junior Mělník - Hokejový klub Čáslav 1:2

Mladší žáci: HC Junior Mělník - HC Stadion Litoměřice 0:22