Prvenství z Gripen Cupu si odvezli hokejisté z Mělníka

02.09.2019 | Viktor Šebík

Informace o turnaji mužstev KLM - převzato z www.melnicky.denik.cz

Článek včetně fotogalerie na www.melnicky.denik.cz najdete ZDE

"Poslední srpnovou sobotu na něm změřilo síly mužstvo z České Třebové, které získalo letos titul Mistr Pardubického kraje, s domácím týmem, který se pyšní stejným titulem, ale v kraji Středočeském. Po vzájemném utkání se nakonec radovali domácí hokejisté, kteří porazili soupeře v poměru 3:2.

Ve druhém semifinále se proti sobě postavila mužstva ze sousední Kutné Hory a Mělníka. Utkání nakonec vyhrál Mělník a postoupil do finále, ve kterém na něj čekala Čáslav.

Souboj o třetí místo byl bohatý na góly. Hokejisté České Třebové vedli ve 27. minutě nad Kutnou Horou 5:1 a vše se zdálo být rozhodnuto. Ale stačil krátký herní výpadek a kutnohorští Sršni vyrovnali. Závěr však patřil hokejistům České Třebové, kteří nakonec vyhráli 7:5 a odvezli si z turnaje třetí místo.

Z vítězství na prvním ročníku Gripen Cupu se nakonec radovalo mužstvo HC Junior Mělník, které ve finále porazilo v dramatickém utkání domácí HC Čáslav 4:3 po samostatných nájezdech."

Zdroj: https://melnicky.denik.cz/hokej_region/prvenstvi-z-gripen-cupu-si-odvezli-hokejiste-z-melnika-20190901.html?fbclid=IwAR0Kjsf6mZhjYrWtjbXBIpppcg3wIsIrDxyiJMuXU0POlmR9tT2W5WbmGA0

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1