Nejbližší termíny VEŘEJNÉHO BRUSLENÍ na ZS Mělník: SOBOTA 23.10.2021 od 14:00 do 15:30,
NEDĚLE 24.10.2021 od 10:30 do 12:00

Doprava fanoušků a doprovodu hráčů společným autobusem s hráči

16.09.2021 | Viktor Šebík

Informace k pravidlům platným pro společnou dopravu fanoušků a rodičů na zápasy v době platných koronavirových opatření

1. Fanoušci A-týmu mohou využívat klubový autobus při splnění následujících podmínek:

- v autobuse jsou volná místa po usazení hráčů a realizačního týmu
- platba 50 Kč do pokladny HCJM na recepci zimního stadionu
- doložení platného dokladu o ukončeném očkování (vč. dostatečné časové prodlevy od poslední dávky dle aktuálních instrukcí Ministerstva zdravotnictví), nebo doložení platného PCR nebo antigenního testu s negativním výsledkem (dle aktuálních instrukcí o době platnosti testu pro účast na akcích).

2. Doprovod hráčů mládežnických kategorií může využít týmový autobus při splnění stejných podmínek ochrany před koronavirem jako v případě fanoušků A-týmu a s příspěvkem na dopravu dle dohody s vedením klubu