Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Nejbližší termíny VEŘEJNÉHO BRUSLENÍ na ZS Mělník: NEDĚLE  5.12.2021 od 11:00 do 12:30
 SOBOTA 18.12.2021 od 14:00 do 15:30
 NEDĚLE  19.12.2021 od 14:00 do 15:30

Náborová akce Pojď hrát hokej přivedla na zimní stadion v Mělníku 13 zájemců o tento krásný sport

25.09.2021 | Viktor Šebík

Další akce ve spolupráci s Českým hokejem

Hokejový klub HC Junior Mělník uspořádal 22.9.2021 ve spolupráci s Českým hokejem na mělnickém zimním stadionu další náborovou akci v rámci projektu "Pojď hrát hokej". Tato náborová akce, kterou Český hokej již několikátým rokem systematicky podporuje jednotlivé kluby v celé republice, přináší dětem i jejich rodičům možnost vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou a nakouknout do zákulisí práce mládežnických týmů. Hlavním cílem je, pochopitelně, přivést k hokeji co nejvíce dětí a znovu začít budovat širokou základnu, ze které v budoucnu mohou vzejít další generace úspěšných hokejistů. 
Děti si pod vedením mělnických hokejových trenérů vyzkoušely různá cvičení na ledě i mimo něj, seznámily se s hokejovou výstrojí a s hokejovým prostředím mělnického klubu. Pro jejich rodiče pak byla připraven prezentace, při které se mohli seznámit s organizací klubu, s fungováním mládežnických družstev a dostali mnoho informací, které jim mohou usnadnit cestu k lednímu hokeji. Na ledě v Mělníku se objevilo celkem 13 nových hokejových nadějí, které v nejbližších dnech očekáváme na tréninkách přípravky nebo ve Škole bruslení. 
Kromě zážitků si každý účastník akce Pojď hrát hokej odnesl několik dárků, které pro ně připravil Český hokej - sportovní lahve a klíčenky s logem Český hokej, placky a samolepky HC Junior Mělník. Zájemci, kteří se při náborové akci zaregistrovali prostřednictvím formuláře, který pro tuto akci Český hokej připravil a kteří se následně zaregistrují i do klubu, obdrží poukázku na nákup hokejové výstroje u firmy Střída sport v hodnotě 1.500,- Kč.
Akce se opět povedla a základna mělnického hokeje se tak , doufejme, rozšíří o začínajících hokejisty. :)

 
 
   RSS