4. kolo | Neděle 18.09.2016, 09:15

HC Junior Mělník - HC Královští lvi Hradec Králové

Branky a nahrávky: 4. Šimon, 11. K.Neumann (Halbich), 16. Kupčo (Šimon), 31. K.Neumann (Halbich), 51. Šimon, 57. Štajnc (Šimon)

Vyloučení: 7-7, navíc Halbich (Mělník) 10 min NESP. Využití: 0-1, V oslabení: 2-1

Rozhodčí: Pazourek, Kubica

HC Junior Mělník: L.Neumann (od 30:37 Kovář) - Suchánek, Halman, Linhart, Fišer, Minařík, Horák, K.Neumann, Cinner, Halbich, Walter, Šimon, Kupčo, Štajnc

HC Královští lvi Hradec Králové: Lequin - Ficenc, Marcaník, Palán, Ondruš, Havel, Stříteský, Ulrich, Vrbenský, Voděracký, Verner, Žaloudek, Pokorný, Jón, Fajčík

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1