11. kolo | Sobota 22.10.2016, 09:00

HC Benátky nad Jizerou - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 14. Šimon, 20. Halman (Halbich), 30. Kupčo (Suchánek), 53. Kupčo (Šimon)

Vyloučení: 4-2, Využití: 0-1, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Hošek, Soukup

HC Benátky nad Jizerou: Moravec (Nun) - Daněk, Šípek, Čermák, Hofman, Douša, Fučík, Kuna, Fišer, Zbejval, Salač, Bílý, Votoupal, Vojtěch, Bohdal, Čečetka, Goc, Novák

HC Junior Mělník: L.Neumann (Kovář) - Suchánek, Halman, Linhart, Fišer, Minařík, Horák, K.Neumann, Cinner, Halbich, Walter, Šimon, Kupčo, Štajnc

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1