14. kolo | Sobota 05.11.2016, 10:45

HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora

Branky a nahrávky: 14. Halman (Halbich), 29. Šimon, 31. Kupčo (Suchánek), 43. Štajnc, 57. Štajnc (Kupčo, Šimon)

Vyloučení: 2-2, navíc za faul Veita (KH) bylo nařízeno trestné střílení (neproměněno), Využití: 0-1, V oslabení: 0-1

Rozhodčí: Valda - Pazourek

HC Junior Mělník: L.Neumann - Suchánek, Halman, Linhart, Fišer, Minařík, Horák, K.Neumann, Cinner, Halbich, Walter, Šimon, Kupčo, Štajnc

SK Sršni Kutná Hora: Koleček (Litt) - Sirotková, Hamsa, Šetina, Kašpar, Brichová, Janata, Hrubý, Adam, Veit, Čížek, Komárek, Franc, Matějka, Šváb

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1