15. kolo | Sobota 12.11.2016, 15:00

HC Královští lvi Hradec Králové - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 11. Kupčo (Šimon), 13. Kupčo (Šimon), 34. Kupčo, 36. Halbich (Štajnc), 37. Kupčo (Halbich, Šimon)

Vyloučení: 2-6, Využití: 1-0, V oslabení: 0-2

Rozhodčí: Votroubek, Kittner

HC Královští lvi Hradec Králové: Brinkman (Mašín) - Žaloudek, Marcaník, Palán, Ondruš, Samek, Havel, Stříteský, Ulrich, Voděracký, Krögler, Verner, Pokorný, Mach, Jón, Fajčík

HC Junior Mělník: L.Neumann - Suchánek, Halman, Linhart, Fišer, Minařík, Horák, K.Neumann, Cinner, Halbich, Walter, Šimon, Kupčo, Štajnc

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1