25. kolo | Neděle 29.01.2017, 09:30

SK Sršni Kutná Hora - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 3. Halbich, 5. Kupčo (Štajnc), 18. Kupčo, 19. Kupčo (Štajnc), 27. Kupčo, 56. Fišer (Horák)

Vyloučení: 5-2, Využití: 0-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Kratochvíl - Pipková

SK Sršni Kutná Hora: Šubrt - Hamsa, Šetina, Kašpar, Brichová, Šváb, Janata, Hrubý, Adam, Veit, Komárek, Franc, Matějka

HC Junior Mělník: L.Neumann - Minařík, horák, Suchánek, Fišer, Říha, K.Neumann, Cinner, Halbich, Walter, Kupčo, Štajnc,

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1