26. kolo | Sobota 04.02.2017, 10:45

HC Junior Mělník - HC Královští lvi Hradec Králové

Branky a nahrávky: 13. Kupčo (Štajnc), 23. Štajnc (Kupčo), 31. Štajnc (Kupčo), 35. Halbich, 42. Walter (Horák, Fišer), 47. Kupčo (Halbich, Fišer), 54. Kupčo (Cinner)

Vyloučení: 5-4, navíc za faul Suchánka (Mělník) bylo nařízeno trestné střílení (proměněno), Využití: 1-1, V oslabení: 1-0

Rozhodčí: Cicvárek - Srp

HC Junior Mělník: L.Neumann - Minařík, Horák, Suchánek, Linhart, Fišer, Říha, Cinner, Halbich, Walter, Kupčo, Štajnc

HC Královští lvi Hradec Králové: Mašín (Brinkman) - Ficenc, Žaloudek, Marcaník, Palán, Ondruš, Samek, Havel, Stříteský, Šinkovský, Ulrich, Vrbenský, Krögler, Verner, Pokorný, Jón, Fajčík

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1