31. kolo | Pondělí 20.03.2017, 15:30

Nymburk - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 3. Štajnc (Walter), 49. Štajnc (Halbich)

Vyloučení: 1-4, Využití: 1-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Džupina - Kozák

Nymburk: Matyáš (Fábin) - Viniklář, Vaníček, Kadaník, Lísek, Toman, Hercok, Vejražka, Zvěřina, Marcinek, Janoš, Špik, Novák, Kopsa, Varha

HC Junior Mělník: L.Neumann - Kovář, Minařík, Horák, Suchánek, Linhart, Fišer, K.Neumann, Halbich, Walter, Kupčo, Štajnc

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1