32. kolo | Sobota 18.03.2017

HC Junior Mělník - HC Letci Letňany

Branky a nahrávky: 18. Kupčo (Štajnc)

Vyloučení: 6-1, Využití: 0-0, V oslabení: 0-1

Rozhodčí: Valda - Bradáček

HC Junior Mělník: L.Neumann (od 30:52 Kovář) - Minařík, Horák, Suchánek, Linhart, Fišer, K.Neumann, Halbich, Walter, Kupčo, Štajnc

HC Letci Letňany: Wajtr (Urban) - Dvořák, Kadlec, Swietek, Malý, Žák, Neuhäusl, Motlíček, Hynek, Ciolek, Porubský, Herčík, Riley, Vančura, Šedivý, Klíma

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1