KLM: SK Sršni Kutná Hora - HC Junior Mělník 4:5

20. kolo | Neděle 03.02.2019, 17:30

SK Sršni Kutná Hora - HC Junior Mělník

0:1,3:1, 1:3

Branky a nahrávky: 33. Netušil (R.Jelínek, Dytrych), 34. Javůrek, 38. Netušil (R.Jelínek,Chmelař), 48. Netušil (R.Jelínek) - 5. Šubrt, 35. P.Litera (T.Havel, A.Janele), 45. Macek (A.Janele), 46. Šícha (D.Havel), 47. Macek

SK Sršni Kutná Hora: D.Jelínek (Pekař) - Bachtík, Chmelař, Švejda, Křeček, R.Jelínek, Havelka, Rudolfský, Dytrych, Beran, Tvrdík, M.Jelínek, Javůrek, Netušil, Kadlec, Šváb, Tvrdík, Socha, Plíhal, Sádlo

HC Junior Mělník: Fiala (Vokurka) - Prejza, Kapoun, F.Janele, Cicvárek, Kubica, Kulhánek, Krejza, T.Havel, D.Havel, A.Janele, Šípek, Šubrt, P.Litera, Šícha, Macek, Stinka

Mělnické Áčko veze z Kutní Hory důležitou výhru. Před posledními dvěma zápasy je Mělník v tabulce Západní skupiny na druhém místě, ale na páté HK Slaný má náskok "pouhých" čtyř bodů. Slaný dnes díky pěti bankám v poslední třetině vyhrálo (možná trochu překvapivě) v Poděbradech a ze západní skupiny tak nemají dvě kola před koncem účast v play-off jistou ani první v pořadí - Černošice.

Ani po příštím kole (Mělník hraje v Kralupech v sobotu 9.2.2019 od 18:15) nemusí být jasno, postup do letošního play-off tak bude napínavý až do samotného závěru základní části...

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1