Mladší žáci: HC Buldoci Neratovice - HC Junior Mělník 19:2

14.09.2019 | Viktor Šebík

Utkání, ve kterém byli domácí lepší a od druhé třetiny to vyjádřili i brankově. V závěru dokázali Buldoci dokonce při dvou oslabeních vstřelit tři branky.

2. kolo | Sobota 14.09.2019, 09:00

HC Buldoci Neratovice - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 15. Šulák (Hovorka, Dáňa), 44. Špaldoň (Kalita)

Vyloučení: 2-0, Využití: 0-0, V oslabení: 3-0

Rozhodčí: Šnajdr, Kotek

HC Buldoci Neratovice: Rusiňák (Bouška) - Mrňavý, Čížková, Krátký, Beran, Parusnikov, Růžička, Karel, Slavata, J.Chabada, Šikýř, Pačes, M.Chabada, Orgován

HC Junior Mělník: Zdeněk - Goldšmíd, Widtmann, Fojtík, Kalita, Dáňa - Veselý, Slavík, Šulák, Baloun, Špaldoň, Svatoš, Štěpán, Hovorka

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1