7. kolo | Sobota 19.10.2019, 11:15

Branky a nahrávky: 32. Hovorka, 52. Hovorka

Vyloučení: 3-7, Využití: 0-0, V oslabení: 0-1

Rozhodčí: Srp

HC Junior Mělník: Zdeněk (Štěpán) - Widtmann, Kalita, Goldšmíd, Veselý, Slavík, Šulák, Baloun, Vraná, Němec, Zimová, Dáňa, Štěpán, Hovorka

HC Buldoci Neratovice: Bouška - Hubáček, Novák, Vocetková, Krátký, Čihák, Karel, Bajer, Beň, Slavata, Vlk

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1