11. kolo | Pondělí 02.12.2019, 15:35

HC Slovan Louny - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 5. Hovorka, 34. Zimová (Hovorka, J.Štěpán)

Vyloučení: 5-5, Využití: 2-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Krebs - Kafka

HC Slovan Louny: Klöpsch - Beneš, Mráz, Vyšata, Kurucz, Poděbradský, Hromada, Ryneš, M.Ekrt, T.Ekrt, Šrůma, Hezinová, Novák, Neubert, Svítek

HC Junior Mělník: Zdeněk (F.Štěpán) - Widtmann, Kalita, Goldšmíd, Veselý, Slavík, Šulák, Baloun, Vraná, Svatoš, Zimová, Dáňa, J.Štěpán, Hovorka

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1